Jumo

فهرست مطالب

COD آنالایزر برندهای‌معتبر

شرکت جومو JUMO در سال ۱۹۴۸ در کشور آلمان تاسیس شد . طولی نکشید که این شرکت به عنوان یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید سنسورهای صنعتی و اتوماسیون در سرتاسر جهان شناخته شد . یکی از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت ارائه محصولات با تکنولوژی های بسیار جدید و به صورت نوآورانه می باشد .

محصولات این شرکت شامل زنجیره ای از محصولات اندازه گیری از سنسورها تا روش های اتوماسیون برای دما، فشا، آنالیز مایعات، جریان، سطح و رطوبت می باشد.بر اساس اعلام مدیران این شرکت آلمانی از هدف های نهایی این شرکت بهینه و قابل اطمینان کردن روش های پردازش، انرژی و هزینه برای مشتریانش می باشد.

شرکت فنی مهندسی آمیتیس فروشنده محصولات شرکت جومو JUMO ، در زمینه خرید، فروش، مشاوره و پخش تجهیزات صنعتی و انواع ابزار دقیق مانند اندازه گیری دما، آنالیز مایعات، اندازه گیری فشار، اندازه گیری سطح، اندازه گیری جریان سیالات و رطوبت ، تجهیزات ضبط ، اتوماسیون و تجهیزات کنترل و مانیتورینگ فعالیت دارد.

شرکت فنی مهندسی آمیتیس از معدود شرکت هایی در حوزه ابزاردقیق می باشد که با دارا بودن تیم فنی مجرب خود توانسته است با مشاوره های مناسب نیاز کارفرمایان و صنعتگران عزیز را در انتخاب انواع تجهیزات ابزاردقیق به دلیل تنوع بسیار زیاد برطرف نماید.

شرکت آمیتیس با توجه به ارتباطات بسیار خوب با طرف خارجی می تواند محصولات این شرکت را با مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان تحویل ارائه نماید.

دیگر برندها