Micro Motion

فهرست مطالب

معرفی شرکت ماکروموشن (میکروموشن)

Micro Motion Company 

ماکروموشن (میکروموشن Micro Motion) ، به عنوان اولین سازنده تجهیزات ابزار دقیق در زمینه فلومتر های جرمی Coriolis، در سال ۱۹۷۷ معرفی شد که یک استاندارد جدید برای اندازه گیری سیال است. اندازه گیری میکرو کوریولیس برای اولین بار به منظور اندازه گیری مستقیم، دقیق و بر روی خط جریان جرمی بود که برای کنترل بسیاری از فرآیندهای صنعتی یک اندازه گیری حیاتی است. از آن زمان، ماشین آلات اندازه گیری جریان و تراکم میکروموشن Micro Motion در جهان، استاندارد برای تکنولوژی اندازه گیری برتر را تعیین کرده اند .

تا به حال بیش از یک میلیون فلومتر جرمی Coriolis و دانسیته متر سراسر جهان نصب شده است. این شرکت به عنوان پرچمدار فلومتر های جرمی Coriolis در سرتاسر دنیا شناخته می شود همچنین از این شرکت می توان به عنوان متخصص فوق العاده و پشتیبانی فنی متمرکز یاد کرد .

شرکت ماکروموشن (میکروموشن) Micro Motion Company سازنده فلومتر های جرمی Coriolis و تجهیزات اندازه گیری دانسیته را برای صنایع مختلف از جمله صنایع شیمیایی، صنایع غذایی و نوشیدنی، علوم زیستی، دریایی، نفت و گاز، تولید برق و صنایع پالایش در سرتاسر جهان تولید می کند .

محصولات شرکت ماکروموشن (میکروموشن) Micro Motion Company به طور کلی به بخش های زیر تقسیم می شود .
شرکت ماکروموشن (میکروموشن) Micro Motion Company  با دارا بودن محصولات با دقت بسیار بالا نسبت به برند های معتبر دیگر همواره مورد توجه صنعتگران کشور می باشد . این حقیقت را می توان در برتری پیشنهاد فنی این برند در مقابل برند های اروپایی کاملا مشاهده نمود . شرکت فنی مهندسی آمیتیس همواره سعی نموده است تا بتواند نیاز صنایع مختلف کشور عزیزمان را با توجه به تحریم های آمریکا به این محصول مرتفع نماید که البته رزومه بسیار قوی این شرکت در واردات تجهیزات این شرکت آمریکایی شاهد این مدعاست .

شرکت فنی مهندسی آمیتیس با دارا بودن سالها تجربه در زمینه مشاوره در انتخاب و تامین انواع تجهیزات ابزاردقیق محصولات این شرکت را با قیمتی رقابتی با کوتاه ترین زمان تحویل به مشتریان خود ارائه خواهد نمود . 

خرید تجهیزات شرکت Micro Motion

دیگر برندها