Siemens

فهرست مطالب

در حدود ۱۶۰ سال پیش در آلمان شرکت زیمنس siemens توسط شخصی بنام ورنر زیمنس v. siemens تاسیس شد. ورنر زیمنس یک کشاورز زاده بود که علاقه بسیار زیادی به رشته برق داشت و به همین علت با تلاش و همت بالا شرکتی در زمینه برق را تاسیس نمود.

ورنر به کمک برادرش کارل زیمنس روز به روز شرکت زیمنس siemens را گسترش داد و بعد ها فرزند او نیز که در سال های ۱۸۹۱ تا ۱۹۱۸ مدیر عامل شرکت بود نقش مهم و بسزایی را در پیشرفت شرکت ایفا نمود. بعد از آن فرزند دیگر ورنر بنام فردریش به مدت ۱۵ سال مدیریت شرکت زیمنس siemens را بر عهده گرفت. نوه ورنر بنام ارنست زیمنس پس از رسیدن به مدیریت شرکت زیمنس siemens  اقدام به باز سازی و ارتقا شرکت گرفت.

بعد از گذشت این سال ها شرکت زیمنس siemens بیش از ۱۳۰۰۰۰ محصول مختلف در زمینه های اتوماسیون صنعتی (PLC, HMI, DCS, … ) ، قدرت (انواع الکترو موتورها و کلید های LV & MV و DRIVE و … ) و نیز تجهیزات ابزار دقیق از جمله فلومتر، ترنسمیتر اندازه گیری سطح، فشار، دما ، انواع سویچ ها و… را دارا می باشد.

امروزه شرکت زیمنس siemens به عنوان یکی از بزرگترین ترین و سودآورترین شرکت های دنیا محسوب می گردد به طوری که در سال ۲۰۰۷ میلادی فروش شرکت زیمنس siemens از مرز ۱۱۰ میلیارد دلار بالاتر رفت و نمایندگان آن بیشتر از ۱۸۰ کشور افزایش یافت. در حال حاضر کلاوس کلاینفیلد مدیر عامل شرکت زیمنس siemens می باشد.

خرید تجهیزات شرکت Siemens

دیگر برندها