Yokogawa Electric

فهرست مطالب

شرکت یوکوگاوا YOKOGAWA محصولات ابزاردقیق شامل خط کامل تولید فلومترها (flowmeters) ، ترانسمیترهای فشار (pressure transmitters) ، ترانسمیترهای فشار تفاضلی (differential pressure transmitters) ، ترانسمیتر دما (temperature transmitters) ، ترانسمیتر های سطح (level transmitters) ، تجهیزات ابزاردقیق فیلدباس (Fieldbus instruments) و تجهیزات ابزاردقیق اندازه گیری ایمن را دارا می باشد که در ادامه به برخی از این محصولات اشاره می شود شایان ذکر است شرکت فنی مهندسی آمیتیس با دارا بودن شریک های تجاری خارجی و روابط خوب بازرگانی بین المللی می تواند انواع این تجهیزات را با قیمتی مناسب و تاریخ تحویل کوتاه ارائه نماید.

ترانسمیترهای فشار

یوکوگاوا YOKOGAWA دارای بیش از ۴۵ سال تجربه در توسعه، طراحی، و ساخت انواع سنسور فشار و ترانسمیتر فشار می باشد. سری DPharp از ترانسمیتر فشار دیجیتال با استفاده از یک سنسور رزونانس فشار تفاضلی دقت بالا (DPharp) است که نشان دهنده یکی از پیشرفت های جهانی در تکنولوژی ترانسمیترها می باشد. در ادامه به برخی از انواع ترانسمیترهای فشار اشاره شده است

ترانسمیتر دما

پیشرفت های چشم گیر ترانسمیتر های دما در مقابل همتای سیمی آن در دنیای تکنولوژی امروز بسیار احساس می شود.

نیاز نداشتن به کابل کشی، مهندسی بسیار ساده و همچنین هزینه های نگهداری بسیار پایین در حالی که قابلیت های پیشرفته عیب یابی نیز مدنظر بوده است استفاده از ترانسمیتر های دما را به طرز قابل توجهی گسترش داده است . یوکوگاوا YOKOGAWA این ترانسمیتر ها را نیز به مانند دیگر محصولات خود بسیار با کیفیت تولید می کند.یوکوگاوا این ترانسمیتر ها را به صورت نصب بر روی پروسه،داخل تابلو و همچنین نصب در فیلد با پوشش درجه حرارتی متفاوت عرضه می کند که در زیر شرح مختصری انواع قابل ارائه این ترانسمیتر ها آورده شده است.

فلومترها

یوکوگاوا YOKOGAWA دارای بیش از ۱۰۰ سال تجربه در توسعه، طراحی، و ساخت انواع تکنولوژی های متنوع فلومترها در جهان می باشد. یوکوگاوا YOKOGAWA همچنان در صدر ابتکار در اندازه گیری سیال عبوری در دنیا شناخته می شود

تجهیزات ارتباطی هوشمند 
شرکت یوکوگاوا YOKOGAWA به صورت پایدار و قوی به فیلد باس بین المللی متعهد است و در حال همکاری با مشتریان خود در تکامل روز به روز تکنولوژی ارتباطات دیجیتال می باشد. تجیهزات ارتباطات فیلدباس در زیر آمده است.
 
تجهیزات بی سیم

دیگر نیاز به کابل کشی بین تجهیز ابزاردقیق و اتاق کنترل نمی باشد . شرکت یوکوگاوا YOKOGAWAتجهیزات بی سیم را برای اندازه گیری پارامترهای متفاوت پیشنهاد می کند . این تجهیزات بیشتر در مواردی که هرینه های اقتصادی کابل کشی بسیار بالا می باشد و شرایط خاص ارائه می گردد. در زیر به این تجهیزات اشاره می شود.
 
تجهیزات هوشمند
شرکت یوکوگاوا YOKOGAWA به صورت پایدار و قوی به فیلد باس بین المللی متعهد است و در حال همکاری با مشتریان خود در تکامل روز به روز تکنولوژی ارتباطات دیجیتال می باشد. تجیهزات ارتباطات فیلدباس در زیر آمده است.
 
مبدل ها و پوزیشنرهای شیرهای صنعتی
شرکت یوکوگاوا YOKOGAWA با بیش از ۴۰ سال تجربه در زمینه توسعه،طراحی و تولید انواع مبدل ها و پوزیشنر های شیرهای صنعتی، انواع مختلفی از این تجهیزات را برای انواع کاربردهای صنعتی در شرایط خاص و متفاوت ارائه می نماید.این تجهیزات دارای قابلیت کنترل پذیری بسیار عالی و قابلیت نگهداری خوب عرضه می شود تا بتوان هزینه های عملیات کارخانجات و محیط های صنعتی را به طرز محسوسی پایین آورد. در ادامه به اشاره کلی به معرفی این تجهیزات بسنده خواهد شد.
 

تاریخچه شرکت یوکوگاوا YOKOGAWA

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران سال ۱۹۱۵: Tamisuke Yokogawa دکترای مهندسی معماری موسسه تحقیقات اندازه گیری در منطقه Shibuya شهر توکیو به همراه Ichiro Yokogawa و Shin Aoki تاسیس کرد.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۱۷: در ابتدا محصولات اندازه گیری را در ژاپن تولید و به فروش رساند.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۲۰ : در این سال به عنوان شرکت الکتریک یوکوگاوا Yokogawa ثبت شد.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۳۳ : شروع تحقیقات و همچنین تولید تجهیزات ابزار دقیق هواپیما و کنترلر های فلو (Flow meter)، فشار (Pressure) و دما (Temperature)در این سال به تحقق پیوست.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۴۸: سهام شرکت یوکوگاوا Yokogawa به عرضه عمومی رسید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۵۰: به عنوان اولین شرکت ژاپنی در زمینه برق توسعه یافت.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۵۵: قرارداد همکاری تجهیزات ابزاردقیق صنعتی را با شرکت Foxboro  امضا کرد.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۵۷ : دفتر فروش تجهیزات شرکت یوکوگاوا Yokogawa در امریکای شمالی تاسیس گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۶۴ : تمام عیار به بازار تولید آنالایزرهای صنعتی وارد گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۶۹: تولید و گسترش محصولات فلومتر های ورتکس (Vortex Flow meter) را آغاز نمود.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۷۴: دفتر فروش اروپایی شرکت یوکوگاوا Yokogawa تاسیس گردید همچنین کارخانه تولید محصولات شرکت نیز در سنگاپور نیز افتتاح گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۷۵ : در این سال تجهیز Centum به عنوان اولین سیستم کنترل DCS در جهان تولید گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۸۳ : تشکیل شرکت Yokogawa Hokushin از طریق ادغام با شرکت الکتریک هوکوشین (Hokushin)

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۸۶ : به منظور ایجاد بیشتر هویت سازمانی اسم شرکت به شرکت یوکوگاوا الکتریک تغییر یافت همچنین نماد تجاری YEW و برای شرکت انتخاب گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۸۸  : تجهیزات ابزاردقیق Yokogawa فرکانس بالا در این سال اماده عرضه گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۹۰: دفتر خاورمیانه شرکت یوکوگاوا Yokogawa در کشور بحرین افتتاح گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۱۹۹۶ : اسکنر کانفوکال (Confocal Scanner) منتشر گردید و همچنین به بازارهای بیوتکنولوژی ورود شد.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۲۰۰۲ : ۱۰۰ درصد از سهام شرکت آندو الکتریک را به دست آورد.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۲۰۰۵: در این سال موسسه بین المللی یوکوگاوا الکتریک را در سنگاپور به منظور نظارت بر بازار جهانی اتوماسیون صنعتی تاسیس گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۲۰۰۸ : به بازار پشتیبان کشف مواد مخدر با استفاده از سیستم آزمایش زیستی پیوست.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۲۰۱۱: طرح کسب درآمد میان مدت تکامل ۲۰۱۵ را اعلام نمود.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۲۰۱۳ : شرکت خدمات راه حل های صنایع مختلف به منظور مدیریت فروش، مهندسی و خدمات پس از فروش برای حوزه اتوماسیون صنعتی ژاپن شکل گرفت.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال ۲۰۱۵ : طرح تجارت کسب و کار میان مدت ۲۰۱۷ اعلام گردید.

خرید تجهیزات شرکت Yokogawa

دیگر برندها