نمایندگی شرکت آی اف ام ifm در ایران

فهرست مطالب

[vc_row][vc_column][vc_column_text]شرکت آی اف ام آلمان

نمایندگی ifm در ایران

نمایندگی ای اف ام در ایران

نمایندگی شرکت ifm آلمان در ایران

ifm Representative in Iran

 

شرکت ifm

کنترل و اندازه گیری هنگامی که به عنوان صنعت پیشرو در اتوماسیون صنعتی وارد شده است شرکت الکترونیک ifm به عنوان یک شریک ایده ال شناخته می شود . قبل از تاسیس شرکت در سال ۱۹۶۹ شرکت ifm  با استفاده از توسعه ادامه دار در حوزه سنسورها به عنوان شرکت پیشرو در حوزه اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق شکل گرفته بود .

شرکت  ifm دو مولفه ملیت و نواوری یک شرکت تازه رشد یافته را با انعطاف و ارتباط نزدیک با مشتریان یک شرکت متوسط را ترکیب نموده است.

دفتر اصلی این شرکت در (Essen (North Rhine-Westphalia آلمان واقع گردیده و یکی از تولید کنندگان مشهور و بنام تجهیزات و اداوات اندازه گیری و حسگرهای صنعتی می باشد که به صورت پیشرفته و با پروتکل های صنعتی نظیر AS-Interface قادر به ایجاد اندازه گیری و ارسال اطلاعات به قسمتهای کنترلی و ایجاد اتوماسیون در صنایع است .

شرکت ifm هم اکنون در بیش از ۷۰ کشور و با بیش از ۵۰۰۰ پرسنل با دفتر مرکزی که در شهر Essen می باشد مشغول به طراحی و تولید انواع سنسورهای صنعتی و ادوات اندازه گیری نظیر پارامترهای نظیر فشار ، دما ، فلو و … است .

 

محصولات شرکت ifm آلمان

شرکت ifm آلمان سازنده انواع سنسور های سیالات شامل سنسور های فشار از رنج اندازه گیری ۱- الی ۶۰۰ بار با خروجی های متنوع آنالوگ و دیجیتال ، انواع سنسورهای فلو ، نمایشگرهای دور ، سنسورهای دما ، سنسور ارتعاش سنج و شبکه های کنترلی  Asi و CAN Open ، دارای استاندارد ATEX و پروتکل HART و رنج کامل پراکسیمیتی ها شامل خازنی و مغناطیسی ، القایی،سنسور ها و سیستم های نوری ، انواع انکودر های صنعتی ، پرده های نور می باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]