تجهیزات ابزادقیق شرکت Kobold

شرکت کوبولد KOBOLD آلمان

فهرست مطالب

شرکت کوبولد آلمان – KOBOLD Company

نمایندگی شرکت <KOBOLD در ایران

نمایندگی کوبولد در ایران

Representative of KOBOLD in IRAN

 

تجهیزات ابزار دقیق کوبولد

شرکت کوبولد (KOBOLD Company)

شرکت کوبولد KOBOLD یکی از شرکتهای پیشرو مهندسی ابزاردقیق در سطح بین المللی در سال ۱۹۸۰ توسط آقای مهندس کلاوس ج. کوبولد تاسیس گردید.

شرکت کوبولد KOBOLD آلمان در زمینه تولید تجهیزات ابزاردقیق دارای گواهینامه و اعتبار نامه های گوناگون می باشد . بکارگیری دانش مهندسی بسیار عالی ایشان در خدمت شرکت, بزودی آن را بعلت فن آوری خلاقانه انحصاری, محصولات با کیفیت بالا و خدمات برتر در بازار مطرح ساخت. نام برند کوبولد KOBOLD در کمترین زمان با کیفیت و پیشرفت فن آوری مترادف گشت. در سال های بعد، شرکت های مستقل کوبولد KOBOLD در کشورهای متعددی در سراسر جهان تاسیس شدند.

هدف این شرکت توسعه، ساخت و عرضه ابزاردقیق اندازه گیری, مانیتورینگ و تنظیم مقادیر فیزیکی جریان سیالات (فلوی عبوری), فشار، سطح (Level) و درجه حرارت می باشد.

این ابزار آلات تقریبا در تمام بخش های صنعت بکار می رود. تنوع روش های اندازه گیری ممکن و سازگاری سریع با پیشرفت های فنی، آن چیزیست که اطمینان می دهد که نیازمندیهای وسیع با کاربردهای ویژه در شاخه های مختلف صنعت به طور کامل برآورده می شوند. رشد قوی کمپانی بعلت گسترش مداوم محدوده تجهیزات عرضه شده و همچنین با توجه به مقبولیت شرکت و محصولاتش در سطح بازار جهانی می باشد.

 

The KOBOLD Messring GmbH

Is one of the leading international instrumentation engineering enterprises specialized on monitoring, measuring and regulating the physical quantities of flow through, pressure, level and temperature.

 

شرکت فنی مهندسی آمیتیس از معدود شرکت هایی در حوزه ابزاردقیق می باشد که با دارا بودن تیم فنی مجرب خود توانسته است با مشاوره های مناسب نیاز کارفرمایان و صنعتگران عزیز را در انتخاب انواع تجهیزات ابزاردقیق به دلیل تنوع بسیار زیاد برطرف نماید .

شرکت آمیتیس با توجه به ارتباطات بسیار خوب با طرف خارجی می تواند محصولات این شرکت را با مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان تحویل ارائه نماید .

 

محصولات شرکت KOBOLD

شرکت آلمانی KOBOLD کوبولد سازنده طیف وسیع و کاملی از تجهبزات ابزاردقیق از جمله:

انواع فلومتر (نشاندهنده های محلی و ترانسمیتر های اندازه گیری جریان سیالات)

نشان دهنده ها و ترانسمیتر های فشار و دما

تجهیزات اندازه گیری و نمایش سطح مایعات (Level)

آنالایزر ها pH متر, کنداکتیویته, دانسیته