Honeywell

فهرست مطالب

شرکت هانیول Honeywell در جهت برطرف کردن چالش های بزرگ امروزه جهان همانند انرژی ، امنیت ، بهره وری و شهر نشینی گام برداشته و هدف خود را تولید محصولات با کیفیت دارای نرم افزاری قدرتمند جهت فراهم نمودن محیط سرشار از آسایش و امنیت در محل کار و خانه شما تعریف نموده است.

مطابق با گزارش وزارت خزانه داری ایلات متحده آمریکا شرکت هانیول Honeywell به عنوان یکی از ۱۰۰ شرکت برتر ، با فروشی بالغ بر ۴۰ بیلیون دلار در سال ۲۰۱۵ یکی از سود ده ترین کمپانی های این سال لقب گرفته است؛ 

محصولات آنالایزری هانیول
Honeywell Analytical Products

نزدیک به ۵۰ سال تجهیزات آنالیتیکال ساخت شرکت آمریکایی هانیول Honeywell توانسته است از جان هزاران انسان در محیط های صنعتی از مخاطرات گوناگون از قبیل خطر اشتعال و انفجار و … محافظت نماید . امروزه تجهیزات ابزار دقیق ساخت شرکت هانویل Honeywell را می توان به عنوان برترین و معتبر بودن محصولات ابزاردقیق قرار داد .

در زیر محصولات این شرکت در گروه Analytical  آمده است .
• اشکار ساز گاز قابل حمل Portable Gas Detection
• سیستم های آشکار کننده گاز Industrial Gas Systems
• آشکار ساز شعله Flame Detection
• آشکار ساز منوکسید کربن
• آشکار ساز گاز بدون سیم Wireless Gas Detection
• سیستم های تکنولوژی فوق العاده پیشرفته Hi-Tech Systems

از آنجایی که هانیول Honeywell تهیه محصولات تجدید پذیر و سازگار با محیط زیست را وظیفه و تعهد خویش نسبت به نسل های آینده می داند تمامی محصولات از کیفیت و سازگاری بالا برخوردار بوده و دارای استاندارد های جهانی می باشند.

شرکت فنی مهندسی آمیتیس از معدود شرکت هایی در حوزه ابزاردقیق می باشد که با دارا بودن تیم فنی مجرب خود توانسته است با مشاوره های مناسب نیاز کارفرمایان و صنعتگران عزیز را در انتخاب انواع تجهیزات ابزاردقیق به دلیل تنوع بسیار زیاد برطرف نماید .

شرکت آمیتیس با توجه به ارتباطات بسیار خوب با طرف خارجی می تواند محصولات این شرکت را با مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان تحویل ارائه نماید .

خرید تجهیزات شرکت Honeywell

دیگر برندها