Krohne

فهرست مطالب

شرکت کرونه آلمان

تکنیک های ارتباطی  از زمانی که کنترل سطح ها به وجود آمد در حال پیچیده تر شدن است. در همان زمان تقاضا برای ثبت متغیرهای اندازه گیری شده فیزیکی مانند سرعت جریان ، سطح های پر، پارامترهای دما ، فشار و تجزیه تحلیل به طور مداوم در حال رشد است. نیاز اساسی در این رابطه اطمینان مطلق مقادیر اندازه گیری شده است . این به این معنی است که ابزارهای اندازه گیری ، حتی زمانی که به منظور سنجش تاثیرات مخرب مانند تغییر مشخصات فلو یا گنجاندن حباب های گاز در معرض خطر  بایستی همیشه اطلاعات قابل اعتماد را ارایه دهد و بتواند ۱۰۰٪ امنیت در برابر شکست را تضمین کند.

اندازه گیری اطلاعات درست به این معنی که نه تنها بایستی اندازه گیری به صورت مطمئن باشد بلکه باید تحت سخت ترین شرایط فرایند نیز بتواند به اطلاعات عیب یابی دقیق فرایند و شفاف نیز نایل آید . توجه به نکات بالا می تواند به بازدهی پروسه و تولید بهبود قابل توجهی بخشد .

شرکت Krohne کرونه به منظور تضمین خدمات و تولیدات خود برای مشتریان  بیش از ۴۰۰ مهندس در سراسر جهان به طور مداوم در تحقیقات به فن آوری های امیدوار کننده، در پیگیری بهبود اندازه گیری و پیشرفت های دیگر برای آینده مشغول می باشند. ما نمایندگی دائمی در بیش از ۱۳۰ کشور دنیا و همچنین  به کارگیری بیش از ۳۵۰۰ نفر به منظور ارایه محصولات فوق العاده ابتکاری را تضمین می کند.

ابزار دقیق کرونه (KROHNE)

• طراحی و اجرای پروژه های سیستم های ابزار دقیق شرکت KROHNE

• تامین و فروش انواع ترانسمیتر Transmitter ، گیج  Gauge و سوییچ  فشار  Pressure Switch ، دبی Flow ، سطح  Level ، دما Temperature شرکت KROHNE

• تامین و فروش انواع سنسورهای شرکت KROHNE

• تامین و فروش انواع آنالایزرهای مرتبط با صنایع غذایی و دارویی شرکت KROHNE

محصولات ابزار دقیق کرونه (KROHNE)

فلو متر Krohne

KROHNE Flow meter

فلومتر های کرونه KROHNE Flow meters با طیف گسترده ای از روش های مختلف اندازه گیری دبی با دقت بالا و قیمت مقرون بصرفه ساخته شده بر اساس استاندارد های روز صنعت جهانی فلومترهای مغناطیسی با بدنه سرامیکی مناسب برای مواد شیمیایی خورنده ، فلومترهای کوریولیس مناسب برای سرعت کم جریان و مواد چسبناک در انواع:

فلومترهای مغناطیسی  ElectroMagnetic

فلومترهای التراسونیک Ultrasonic

فلومترهای Coriolis

فلومترهای ورتکس  Vortex

فلومترهای روتامتری Rotameter

سطح سنج Krohne

KROHNE Level Transmitter

شرکت KROHNE دارای تخصص منحصر به فرد در زمینه فن آوری اندازه گیری سطح می باشد.دستگاه هایی با دقت بالا و قابل اطمینان در بالاترین دما و فشار و با روش های مختلف در روش اندازه گیری سطح می باشد.

سطح سنج رادار Radar Level Transmitter

سطح سنج التراسونیک Ultrasonic

انواع لول گیج Level Gauge

انواع لول سوییچ Level Switch

ترنسمیتر دما Krohne

KROHNE Temperature Transmitter 

شرکت KROHNE دارای طیف وسیعی از دستگاه های مختلف اندازه گیری دما متناسب با تمامی بخشهای صنعت. شرکت کرونه تولید کننده انواع ترانسمیترهای دما field ، انواع ترانسمیتر های rail و طیف گوناگونی از سنسورهای مختلف دما .

فشار سنج Krohne

KROHNE Pressure Transmitter

کرونه تولید کننده طیف گسترده ای از ترانسمیتر های فشار ، گیج های فشار با دقت و طول عمر بسیار بالا و قیمت کاملا رقابتی نسبت به دیگر تولید کنندگان اروپایی.

سطح مایعات (Liquid Level)

فشار متغییر (Differential Pressure)

فشار گیج (Gauge Pressure)

فشارمطلق (Absolute Pressure)

جرم مایع (Mass Flow)

خرید تجهیزات شرکت Krohne

دیگر برندها