Rosemount

فهرست مطالب

امرسون الکتریک  Emerson Electric شرکت تجهیزات الکتریکی آمریکایی و چند ملیتی است، که در زمینه طراحی و تولید موتورهای الکتریکی،فن‌های مکانیکی ، سیستم‌های کنترل فرایند، تجهیزات ابزار دقیق، تجهیزات شبکه‌های برق‌رسانی و سیستم‌های ذخیره‌سازی فعالیت می‌نماید.

شرکت امرسون الکتریک 
Emerson Electric در سال ۱۸۹۰ توسط جان وسلی امرسون تاسیس شد و در حال حاضر تجهیزات و محصولات تولیدی خود را، به ۱۵۰ کشور جهان عرضه می‌کند و هم‌اکنون در فهرست فرچون ۵۰۰ از ۵۰۰ شرکت برتر ایالات متحده جای دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر فرگوسن، میزوری قرار دارد.

 

شرکت روزمونت

ROSEMOUNT Company


شرکت روزمونتROSEMOUNT در سال ۱۹۵۶ به عنوان تولید کننده تجهیزات ابزار دقیق برای صنعت هوا فضا در آمریکا تاسیس شد.  شرکت ROSEMOUNT با سرعت و همزمان با برنامه های فضایی آمریکا گسترش یافت و همزمان برای تولید تجهیزات ابزار دقیق مطابق برای صنایع دیگر مطابق با استانداردهای آمریکا به فعالیت هایش ادامه داد.

این شرکت در سال ۱۹۷۶ توسط شرکت امرسون Emerson  خریداری شد و در طرح این شرکت برای ایجاد بزرگترین شرکت کنترل و ابزاردقیق در جهان برپایه تحقیقات داخلی و افزایش نیروها قرار گرفت. امروز تخصص Rosemount و بالاترین تکنولوژی از شرکت Emerson نقش کلیدی در تولید محصولات با کیفیت بالا و ارایه بهترین خدمات مهندسی ایفا می کند.

اساس و مبنای موفقیت محصولات ROSEMOUNT تعهد به کیفیت محصول و قابلیت اطمینان بیشتر محصولات در محیط صنعت است.

 

” تخصص و نوآوری برای کسب بهترین نتایج “
 

 

مدیریت فرایند امرسون یک شرکت مبتکر در زمینه اتوماسیون بوده و با تخصص زیاد و گستردگی تکنولوژی برای چالش های سخت موجود در صنعت در هرجای دنیا تجهیرات مناسب ارایه داده است.

 

خرید تجهیزات شرکت Rosemount

دیگر برندها